Vyhledat

Produkty

Outlet

KitchenAid ke stažení

Nahlédněte do jednotlivých brožurek a vyberte si ty výrobky, které Vás osloví. Barevných variant je tolik, že si jistě vyberete.

 

Brožurka Artisan KitchenAid

Pestrobarevná paleta kuchyňských robotů. Široká škála příslušenství. Mixéry (blenrdy), food processory, tyčový mixér, vaflovač, toustovače, rychlovarrné konvice, kávovary a kávomlýnky naleznete v této brožurce.

 

k nahlédnut/ke stažení

 Brožurka KitchenAid

Food processory a jejich příslušenství, tyčové mixéry a jejich výbava, sekáčky a malý bonus v podobě receptů naleznete v této brožurce, která je zaměřena na sekání, krouhání a krájení.

 

k nahlédnut/ke stažení

 Brožurka s příslušenstvím

Široká škála volitelného příslušenství k robotům KitchenAid. Neváhejte a nahledněte pod pokličku toho co vše Váš robot může umět a Vaše kulinářské umění dotáhne k dokonalosti pomocí různých nádstavců.

 

k nahlédnut/ke stažení

 Kuchařka - robot

Stáhněte si kuchařku KitchenAid již dnes. Vše co k tomu potřebujete je iOS zařízení (další operační systémy budou podporovány dodatečně). Kuchařka je v elektronické verzi dostupná pouze v anglickém jazyce a je nutné mít nainstalovaný dodatečný software iTunes. V českém jazyce je dostupná pouze v tištěné podobě na základě vyplěného formuláře. Postup naleznete zde.

k nahlédnut/ke stažení

Kuchařka - Cook processor

Stáhněte si kuchařku KitchenAid pro Cook processor již dnes. Vše co k tomu potřebujete je iOS zařízení (další operační systémy budou podporovány dodatečně). Kuchařka je v elektronické verzi dostupná pouze v anglickém jazyce a je nutné mít nainstalovaný dodatečný software iTunes. V českém jazyce je dostupná pouze v tištěné podobě na základě vyplěného formuláře. Postup naleznete zde.

k nahlédnut/ke stažení

Kuchařka - Mixér s magnetickým pohonem

Kuchařka KitchenAid pro magneticky poháněný mixér je již ke stažení. Je bohužel jen v anglické verzi a není (zatím) možnost si o českou verzi v tištěné pohodě napsat žádanku. Kuchařka je plná zajímavých receptů, které stojí za vyzkoušení. Nechte se inspirovat a nahlédněte do tajů kulinářského pokušení...


k nahlédnut/ke stažení

 
 

Nevíte si rady a potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás, neváhejte se na nás obrátit. Jsme rádi za jakýkoliv dotaz.

Děkujeme za přízeň.

 

Luboš Vymazal - MAGNUM, Váš dovozce a distributor značky KitchenAid pro ČR i SR.

tel: 517 346 256
mobil: 602 751 818 nebo 724 767 114
adresa: Brněnská 444/37, Vyškov 682 01
email: info@kitchenaid.cz
facebook.com/KitchenAid Česká a Slovenská republika
facebooková skupina: Vaříme s KitchenAid
blog: blog.kitchenaid.cz

 

 

Zboží zasíláme kurýrem

Objednávky přijaté do 12:00 hod. odesíláme tentýž den. GEIS Doprava ZDARMA při objednávce nad 5 000 Kč bez DPH! U nižších objednávek, poštovné 150,- Kč.

Kontakt

Luboš Vymazal
Brněnská 444/37, 682 01 Vyškov

Tel: +420 517 346 256
Email: info@kitchenaid.cz

Kontaktní formulář

Napište nám...