Vyhledat

Produkty

Outlet

Poradna, rady, typy, triky, testy, recenze a jiné zajímavosti o KitchenAid

 

Potřebujete poradit s výběrem a nevíte si rady, zlobí Vás některý ze strojů nebo byste rádi viděli co, který dokáže?

Není nic jednodužšího, než si vybrat které srovnání byste rádi viděli či si o něm přečetli. Náš tým pro Vás otestuje vše možné i nemožné a dá strojům jak se patří "zabrat". Mino jiné zde nalezněte i užitečné rady jak se o stroje postarat svépomoci.

 

vstoupit do světa informací a testování KitchenAid...

 

Tina je doma

O tom, že s KitchenAid je vaření i pečení hračkou, vás přesvědčí bloggerka Tina, jejíž motto zní: „V jednoduchosti je krása. A život by mal byť jednoduchý a krásny! :) "

Svého motta se skutečně drží, o čemž svědčí i její recepty: jednoduché ale přesto originální, a především takové, aby je zvládl opravdu každý :)

 

Tina je doma...

 

Apetit TV na www.apetitonline.cz

Zajímají Vás různé rady, nápady a fígle...? Vše možné i nemožné naleznete na Apetit TV (www.apetitonline.cz) v podání Dariny, která Vám poradí co a jak.

 

informace, zajímavosti, rady typy a triky...

 

Gurmánka

Podívejte se na další zajímave recenze, testy, rady, typy a triky, které si pro Vás připravila Šárka Škachová, zakladatelka blogu Gurmánka.cz.


 

diskuzní fórum Gurmánka...

 

Expedice na Antarktidu...

Je až k nevíře, kam všude se naše stroje mnohdy dostanou :-) Není tajností, že kromě gastronomie, pro kterou je primárně určen, se robot KitchenAid objeví i ve zcela jiném oboru. Používá se například v laboratořích pro testování asfaltových směsí, či v gumárenském průmyslu (výroba pneumatik). Stroje perfektně slouží také v cementárenských laboratořích pro zkoušení kvality směsí, naleznete ho dokonce i v testovacích laboratořích na přípravu dynamitových směsí! A jednou z posledních a nejnovějších rarit je jeho působení na samotné Antarktidě! :-) Nejedná se o žert, nýbrž o fakt. Podpořili jsme tuto expedici a tím se tak spolupodíleli na dobré věci. Podívejte se na video níže: "Jak se vybalovalo..."

PS: pracovní název robota je "PRINCEZNA".

informace o expedici...

informace o výzkumu...

vybalování stroje na Antarktidě...

 

 www.facebook.com/KitchenAid Česká republika

Připojte se k nám a žádná novinka o KitchenAid Vám neuteče. Klikněte na banner, dejte nám LIKE, podpořte nás a my Vás za to odměníme čerstvými informacemi. Zajímavosti, rady, tipy, triky a další budete mít hned na talířku. Naše food blogerka Vám bude servírovat různé recepty z vlastní kuchyně.

připojte se k nám...

 

www.kucharinka.cz

Podívejte se recenze, testy, rady, typy a triky, které si pro Vás připravila nadšenkně do vaření food blogerka Petra Novotná alias Kuchařinka, která myslí i na nejmenší strávníky nataliřek.cz

velký test robotů

Petra na facebooku

recenze o food procesoru

prezentace novinek v České televizi - Dobré ráno

 www.misscake.cz

Výroba luxusních dortů na zakázku z Jablonce nad Nisou. Sledujete na televizních obrazovkách pravidelně Markétu a její výtvory? Pokud ne, určitě si udělejte chvilku a podívejte se na zajímavé typy.

 více na iPrima...

Markéta peče pro Lidl

Markéta na facebooku

 Dobré ráno s Českou televizí

 

Prezentace výrobků KitchenAid v České televizi v pořadu Dobré ráno. Celý záznam trvá cca 1,5 hodiny nebo si můžete vybrat pouze jednotlivé vstupy, které se jmenují „Hlučné recepty“.

 více zde...

 
 

Zboží zasíláme kurýrem

Objednávky přijaté do 12:00 hod. odesíláme tentýž den. GEIS Doprava ZDARMA při objednávce nad 5 000 Kč bez DPH! U nižších objednávek, poštovné 150,- Kč.

Kontakt

Luboš Vymazal
Brněnská 444/37, 682 01 Vyškov

Tel: +420 517 346 256
Email: info@kitchenaid.cz

Kontaktní formulář

Napište nám...