Vyhledat

Produkty

Outlet

Zlobí Vás některý ze strojů, nevíte si rady a potřebujete poradit?

 

Někdy se stane, že Váš stroj prostě "stávkuje" a je potřeba odborné péče. Jsme zde pro Vás, poradíme Vám a Vaše stroje opravíme.

Servisu značky KitchenAid se profesionálně věnujeme již od roku 1992, zajišťujeme jak záruční tak i pozáruční servis na vysoké úrovni, čili o Vás tedy o zákazníka se postaráme od A-Z. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a rychlost doručení zboží je samozřejmostí. Servis u záručních i u pozáručních  oprav se pohybuje časově do 30ti dní a to i se zasláním na Vaši adresu, to sice určuje zákon, ale z drtivé většiny jsou stroje opraveny do 14ti dnů.

V případě, že máte dotaz, na zboží určené k opravě či záručnímu servisu, směřujte prosím dotaz na přijímacího technika (není servisním technikem): 731 640 555. Tento kontakt slouží pouze na informace ohledně potvzení obdržení/odeslání zboží na, či ze servisu/záruční reklamace.

Jak to funguje? Velmi jednoduše! Zde je několik následujících kroků, které je nutno dodržet k rychlému vyřízení reklamace:

1. Stroj důkladně zabalit, nejlépe do originálních krabic. Pokud není originální, nevadí, může být jakákoliv, jen mějte na paměti, že za poškození přepravou neručíme.

2. Stroj opatřete doklady - kopie prodejního dokladu i záručního listu (v případě záruční opravy). Pokud tyto doklady nebudou u stroje a to i pokud bude v záruce, bude se postupovat jako by šlo o pozáruční opravu.

3. K zásilce přidejte, prosím, krátký průvodní dopis co se se strojem stalo, co dělá/nedělá a co se strojem bylo prováděno před jeho poruchou. To servisnímu technikovi pomůže k rychlejšímu odstranění závad.

4. Telefonní kontakt, případně email a kontaktní adresa, kam se opravené zboží má odeslat zpět.

5. Zboží odeslat jakoukoliv přepravní službou nebo osobně doručit na naši adresu.


Pokud bude tento postup řádně dodržen, bude Váš servis rychleji vyřízen. Pokud bude potřeba doplnit jakékoliv informace, naši odborníci Vás budou sami kontaktovat. Platí to i v případě, že je Váš stroj již opraven a bude se odesílat zpět k Vám.

Nevíte si rady a potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás, neváhejte se na nás obrátit. Jsme rádi za jakýkoliv dotaz.

Děkujeme za přízeň.

Luboš Vymazal - MAGNUM, Váš dovozce a distributor značky KitchenAid pro ČR i SR.

tel: 517 346 256
mobil: 602 751 818 nebo 724 767 114
adresa: Brněnská 444/37, Vyškov 682 01
email: info@kitchenaid.cz
facebook.com/KitchenAid Česká a Slovenská republika
facebooková skupina: Vaříme s KitchenAid
blog: blog.kitchenaid.cz

 
 
 
 

Zboží zasíláme kurýrem

Objednávky přijaté do 12:00 hod. odesíláme tentýž den. GEIS Doprava ZDARMA při objednávce nad 5 000 Kč bez DPH! U nižších objednávek, poštovné 150,- Kč.

Kontakt

Luboš Vymazal
Brněnská 444/37, 682 01 Vyškov

Tel: +420 517 346 256
Email: info@kitchenaid.cz

Kontaktní formulář

Napište nám...