Vyhledat

Produkty

Outlet

KitchenAid pánev Ø 32 cm OUTLET

7vrstvá nerezová Ø 32 cm

OUTLETový kus

Více informací

KCC712SKST

1

Dostupnost: Skladem

5 214,00 Kč

200.54 EUR

Sleva!

-40%

8 690,00 Kč
334.23 EUR

Zboží má pouze poškozenou krabici, nevybalováno, nebylo vystaveno. Originální, ale poškozená krabice. Plná záruka.

Sedmivrstvé nerezové nádobí KitchenAid představuje opravdu jedinečný a úsporný způsob vaření. Kombinuje v sobě totiž bezkonkurenční vodivost mědi s topnou účinností hliníku a trvanlivostí nerezové oceli. Díky měděnému plátu umístěnému mezi dva pláty aluminia, disponuje toto nádobí perfektní tepelnou vodivostí a rovnoměrným rozložením tepla po celé varné ploše. Vaření v tomto nádobí je díky vynikající vodivosti mědi rychlé a energeticky úsporné.

Díky vnitřnímu i vnějšímu plášti z nerezové oceli 18/10 můžete při vaření bez obav použít jakékoli náčiní a nemusíte se obávat poškození vnitřku hrnce či pánve. Patentovaný povrch trvale zachovává zářivý povrch i po generacích použití!

Rukojeti jsou přichyceny robustními nýty, a díky izolaci nepálí, takže můžete nádobí s lehkostí přenést ze sporáku rovnou na Váš stůl.

Nádobí má patentované dno (kombinace: ocel / hliník / měď), které celou plochou přiléhá k povrchu varných desek a poskytuje až o 30% rychlejší zahřátí nadobí při vaření na indukční varné desce.


Výhody a vlastnosti

Záruka
Na toto příslušenství se vztahuje doživotní omezená záruka!

Provedení
Nádobí má svařované rukojeti  z nerezové oceli

Použití
Nádobí je primárně určeno k použití na indukčním varné desce, díky patentovanému dnu totiž při vaření na indukci docílíte až o 30% rychlejšího zahřátí nádoby či pánve! Nádobí však lze používat i na ostatních typech sporáků (plynovém i elektrickém).

Údržba
Lze mýt v myčce na nádobí

Materiál
Díky sedmivrstvému zpracování nádobí disponuje optimálním rovnoměrným rozložením tepla po celé varné ploše. Vrstvy jsou: A. nerezová ocel 18/10; B. aluminium; C. měď; D. aluminium, E - G. nerezová ocel 18/10 (vnější plášt ze třech vrstev nerez oceli má patentovaný povrch, který trvale zachovává zářivý povrch i po generacích použití!)

 

Průřez stěnou nádobí

 Zboží zasíláme kurýrem

Objednávky přijaté do 12:00 hod. odesíláme tentýž den. GEIS Doprava ZDARMA při objednávce nad 5 000 Kč bez DPH! U nižších objednávek, poštovné 150,- Kč.

Kontakt

Luboš Vymazal
Brněnská 444/37, 682 01 Vyškov

Tel: +420 517 346 256
Email: info@kitchenaid.cz

Kontaktní formulář

Napište nám...

Sleva, Akce, výprodej

» Všechno akční zboží